Unibank "Əjdaha" lotereyanın növbəti qaliblərinə hədiyyələri təqdim edib
Unibank "Unibank"ın"Əjdaha" lotereyasının üçüncü tirajının qaliblərinə hədiyyələr təqdimolunub. Tirajın əsas hədiyyələri olan 2 ədədToyota Corolla Cross avtomobili və 10 ədəd iPhone 15 Pro telefonu qaliblərəbirbaşa təqdim edilib, pul uduşları isə qaliblərin Unibank bank kartlarınaköçürülüb. Lotereya qalibləri hərtirajın sonunda Xəzər TV-nin canlı efirində xüsusi kompüter proqramı vasitəsiləseçilir.
"Əjdaha" lotereyasının üçüncü tirajının qalibləri öz təəssüratlarınıbölüşüblər:
Nuridə Əmənova 1 ildən çoxdu Unibank müştərisidir:" Son 1 ildə bütün alış-verişlərimi Ucard-la edirəm. Çox sərfəlidir, çoxrahatdır. Lotereya haqda məlumatlı olsam da, bildiriş gələndə ki "Əjdaha"lotereyadan iPhone qazanmısınız, doğrusu inanmadım. Zəng edib bankla dəqiqləşdirdim.Çalışacam növbəti tirajlara çox şans qazanım, çünki avtomobil, mənzil kimi dahagözəl hədiyyələr də var".
Maksim Kabalnov isə 2018-ci ildən Unibank müştərisidir.Elə qalib olduğunu Xəzər TV-nin canlı efirindən eşidib: " Lotereya haqda məlumatlıydım.iPhone 15 Pro qazandığımı da canlı efirdən bildim. Telefonuma bildiriş gələndənsonra qalib olduğuma bir daha əmin oldum. Təbii ki, belə gözəl hədiyyə qazanmaqçox sevindiricidir. Doğru bank seçdiyimə bir daha əmin oldum".
Daha bir iPhone 15 Pro qalibi Rasim Sadıqov lotereyadan məlumatı olmasa da, ödənişlərini hərzaman Unibankın təqdim etdiyi kart ilə edib: " Qalib olsam da, olmasamda "Unibank"a həmişə güvənmişəm, xidmətinin keyfiyyətindən, şəffaflığından əminolmuşam. 10 ildən çoxdur bankın müştərisiyəm və əksər xidmət və məhsulundanistifadə edib, razı qalmışam".
"Əjdaha" lotereyasının 3-cü tirajında ToyotaCorolla Cross avtomobili qazanan RuslanƏskərov 10 ildən çoxdur "Unibank"ın müştərisidir: "Bu illərdə bankın məhsulvə xidmətlərindən hər zaman razı qalmışam, çünki müştəriyə bank üçün dəyərliolduğunu hiss etdirir. Avtomobil böyük vəhər kəsin xəyalı olan bir hədiyyədir. Hər tirajda yüzlərlə müştərisinə beləsevinc yaşatdığı üçün "Unibank"ı alqışlayıram".
Azər Nəsrullayev də üçüncü tirajınavtomobil qalibidir: "Uzun illərdir Unibank kartlarından istifadə edirəm.Lotereyadan məlumatım var idi. Hətta şans sayıma görə pul uduşu qazanacağımıdüşünürdüm, amma Toyota Corolla Cross avtomobili udacağımı gözləmirdim. Mənə çoxböyük sürpriz oldu. Sevinc hisslərimi sözlə ifadə edə bilmirəm. Unibank həmişə seçilməyibacarıb. Elə bu lotereya, bu qiymətli hədiyyələr də, bunun göstəricisidir".
Lotereyanın dördüncü tirajının qalibləri noyabrın sonlarındaXəzər TV-nin canlı yayımında xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə təsadüfi seçməüsulu ilə seçiləcək. Artıq oktyabrın 21-dən noyabrın 20-dək Unibank kartları iləetdiyiniz ödənişlər sizə 4-cü tiraj üçün şans qazandırır. Hər tirajda iştiraketmək üçün həmin tiraj müddətində azı 50 manatlıq ödəniş edib minimum 5 şansqazanmaq lazımdır. Bu halda əvvəlki tirajda qazandığınız şanslar da bura əlavəolunur.
Seabreeze Park Residence-2-də yerləşən 3 ədəd tam təmirlivə əşyalı mənzildən, 8 ədəd Toyota Corolla Cross avtomobilindən, 50 AppleiPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250 000 manatlıq pul uduşunda seçilmiş məbləğlərəsahib olmaq istəyirsinizsə, siz də "Əjdaha" lotereyasının iştirakçısı olun!
Lotereya haqqında daha ətraflı məlumatı bankınsaytından ( ) öyrənə bilərsiniz.
Unibank kartınla xərclə və "Əjdaha" lotereyasındaiştirak et!
Unibank - Sənin Bankın!