Unibank İnsan Resurslarının idarəedilməsi sistemini təkmilləşdirib
Unibank İnsan Resurslarının idarəedilməsi sistemini təkmilləşdiribUnibank İnsan Resurslarının idarəedilməsi sisteminintəkmilləşdirilməsi prosesini başa çatdırıb.
azxeber.com xəbər verir ki, bankın İR biznes proseslərini təkmilləşdirmək üçünUnibank intuitiv interfeysə malik, çoxlu sayda İR alətlərini cəmləşdirən,işçilərin fəaliyyətinin qiymətləndirilməsi, işə qəbul və distant öyrənmə proseslərini avtomatlaşdıran vahid idarəetmə sisteminə üstünlük verib. Bu,gündəlik iş proseslərini sadələşdirmək, işdə olmama günlərinin izlənməsi vəməzuniyyətlərin planlaşdırılmasında şəffaflığın artırılması məqsədilə edilib.
Avtomatlaşdırmaprosesi SMART business tərəfindən həyata keçirilib. Proses zamanı tətbiq edilənSMART business şirkətinin SMART HCM & LMS həlli funksionallığına,inteqrasiya imkanlarına, çevikliyinə və rəqabətli qiymətinə görə seçilib.Proses boyu lazım olan bütün imkanlar vahid ekosistem daxilində həyatakeçirildiyi üçün bu da "Unibank"a filiallar üzrə kadrların idarə edilməsiproseslərini konsolidasiya etməyə və vahid, optimallaşdırılmış yanaşma qurmağaimkan verib.
Həllin əsasüstünlüklərindən biri onun təhlükəsizliyidir. Bank sektorunda təhlükəsizlikməlumat sızmalarından, maliyyə və reputasiya risklərindən qorunmaq üçünvacibdir. Microsoft texnologiyalarına əsaslanan SMART HCM & LMS sənayestandartlarına cavab verən şifrələmə protokolları təklif edir, sistemə girişüçün çoxfaktorlu autentifikasiya üsulları yüksək təhlükəsizliyi təmin edir. Bu,"Unibank"ın məlumatlarının ən son beynəlxalq GDPR standartlarına uyğun olaraqqorunduğunu təmin etməyə imkan verir və öz növbəsində məlumatlarıntəhlükəsizliyi və müştəri etibarını artırır.
Unibankməlumatların idarə edilməsi və strukturun vizuallaşdırılması üçün "HRAdministration" kimi vacib modullara üstünlük verərək, SMART HCM & LMS-itətbiq edib. "Staff Assessment", "Goal Setting", "Competency Development","Event Organization", "Self-service Portal, Manager"s Portal" və "E-Learning"kimi moduların tətbiqi isə ümumi əməliyyat səmərəliliyini artırıb.
SMART HCM& LMS həllinin tətbiqi Unibank üçün insan kapitalına səmərəli investisiyayaçevrilməklə, səmərəliliyin və əməkdaşların məmnuniyyətinin artırılması şəklində"faiz gəliri" qazandırıb.
Unibankhaqqında
Unibank,2002-ci ildə MBANK və PROMTEXBANK-ın birləşməsi nəticəsində yaranıb vəAzərbaycanın aparıcı özəl maliyyə qurumlarından biridir. Bank həm fərdi, həm dəkorporativ müştərilərə geniş xidmət spektri təklif edir və geniş filialşəbəkəsinə malikdir. Unibank fəaliyyət göstərdiyi 32 il ərzində bir çoxbeynəlxalq mükafatlar qazanıb. Daha ətraflı:
SMART businesshaqqında
SMART business ERP, CRM və HRMsistemlərinin tərtibatı, tətbiqi, dəstəklənməsi və müvafiq təlimlərinkeçirilməsi üzrə ixtisaslaşmışdır, o cümlədən prediktiv analitika və süniintellekt texnologiyalarını əhatə edir. 15 ildən çox təcrübəyə malik olan SMARTbusiness Dynamics 365, Office 365, Azure və Power BI kimi Microsoftplatformaları əsasında həllər təqdim edir, məlumat və maşın öyrənmətexnologiyalarından istifadə edərək müştərilər üçün strateji, kompleks bizneshəlləri ilə təklif edir. Daha ətraflı məlumat üçün: