Unibank taksi sürücüləri üçün xüsusi kampaniya keçirir
Unibank taksi sürücüləri üçün xüsusi kampaniya keçirirUnibankPOS-terminal xidmətinə qoşulan taksi sürücüləri üçün çox sərfəli kampaniyakeçirir. Taksi sürücüləri həm çox rahatlıqla, həm də mayın 31-dək 0 %  komissiya ilə qoşulacaqlar. Məlumatları xidmətədaxil edən zaman taksi fəaliyyəti göstərən sahibkarlar vergi xidmətindənaldıqları virtual obyekt kodunu da əlavə etməlidirlər.
Qeyd edək ki,  UPOS-ödənişləri mobil telefon vasitəsilə qəbul etmək üçünyaradılan POS-terminal xidmətidir.
UPOS-un əsas üstünlükləri:
•        ƏlavəPOS-terminal cihazına ehtiyac yoxdur;
•        7/24onlayn şəkildə qoşulma imkanı;
•        Asanlıqladaşınabilən mobil cihazlardan istifadə edirsiniz;
•        Xidməthaqqı və aylıq ödəniş tələb olunmur.
UPOS-a qoşulmaq daçox asandır. Xidmətə istənilən vaxt qoşula bilərsiniz. Telefonunuzdakı UBankBiznes mobil əlavəsinə daxil olaraq, "UPOS" bölümündə ümumi məlumatları daxiledib, ödənişləri qəbul edəcəyiniz hesabı seçirsiniz. Elektron müqaviləniimzaladıqdan sonra sorğu tamamlanır və bankın təsdiqinin ardınca ödənişləri istəröz mobil cihazınızda, istərsə də seçiminizə uyğun digər əməkdaşlarınızın mobilcihazlarından qəbul edə biləcəksiniz.
Xidmət haqqında ətraflı bankın saytından ()
məlumat almaq olar.
Unibank"ın digər biznes məhsul və xidmətlərindən filiallarda istifadə etmək istəsəniz, həftəiçisaat 09.00-dan 17.00-dək "Qara Qarayev", 16 saylı, "Dərnəgül", "Yasamal", "Nərimanov","Neftçilər", "Əhmədli", "Əcəmi" filialları, "Unibank- biznes mərkəzi", "Sədərək"Biznes Mərkəzi, eləcə də "Unibank"ın bölgə filialları xidmətinizdədir. Bankınbiznes məhsul və xidmətləri haqqında ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəlitelefondan və  bankın saytından () əldə etmək olar.