Yaxınlarının gözləmədiyi şəkildə açıq-saçıq geyimi ilə gündəm oldu
Yaxınlarının gözləmədiyi şəkildə açıq-saçıq geyimi ilə gündəm oldu</p>
<p>Rusiyalı tennisçi Anastasiya Potapova İnstaqramda (Rusiyada qadağan olunmuş sosial şəbəkə; ekstremist kimi tanınan və Rusiya Federasiyasında fəaliyyəti qadağan edilmiş Meta korporasiyasına məxsusdur) açıq-saçıq bədən geyimində foto nümayiş etdirib.
<p>KONKRET.azxəbər verir ki, fotoda 22 yaşlı idmançı qara alt paltarında zəif işıqda pozalar verib. Fotoya 150-dən çox şərh yazılıb.
Qeyd edək ki, Potapova Qadın Tennis Assosiasiyasının (WTA) turnirlərində beş qələbə qazanıb. Bu mövsüm rusiyalı tennisçi Avstriyanın Linz şəhərində keçirilən WTA-250 seriyalı turnirin qalibi olub. Böyük Dəbilqə turnirlərində idmançının ən yaxşı nailiyyəti Uimbldon və Rolan Qarrosda üçüncü tura yüksəlməsi olub.
İyulda Potapova viza probleminə görə Almaniyada keçiriləcək WTA-250 turnirini buraxdığını bildirib. O, sənədləri vaxtında təqdim etdiyini, lakin baxılmasının gecikdiyini vurğulayıb.
Peşəkar Tennis Assosiasiyası (ATP) və WTA rusiyalıları yarışdan kənarlaşdırmayıb. İdmançılar neytral statusda turnirlərdə mübarizəni davam etdirirlər.