"Yelo App"də kredit və taksit kartını eyni zamanda əldə et
"Yelo Bank" müştərilərinə daha rahat və sürətli maliyyə həlləri hazırlamağa davam edir! Artıq "Yelo App" vasitəsilə kredit müraciəti etdikdə, həm kredit, həm də Yelo Taksit kartını eyni anda əldə etmək mümkündür.
Heç yerə getmədən, yalnız "Yelo App" üzərindən müraciət edərək həm kredit təsdiqləndiyi anda vəsaiti əldə edə, həm də xərclərini rahatlıqla bölmək üçün Yelo Taksit kartına sahib ola bilərsən.
YeloTaksit kartının üstünlükləri:
- Bütün xərclərinizi 24 ayadək taksitlə ödəyə bilərsiniz;
- Partnyor şəbəkəsində faizsiz taksit imkanları;
- 70 günədək güzəşt müddəti;
- Onlayn sifarişdə ünvana pulsuz çatdırılma "Yelo Bank" hazırda hər növ ehtiyaclar üçün 50 000 AZN-dək istehlak krediti təklif edir.
Krediti maksimal 59 ay ödəmə müddəti ilə əldə etməklə planlarını gerçəkləşdirə bilərsən. Tam onlayn kredit əldə etməklə yanaşı, aylıq ödənişlərini də tətbiqdəcə filiala gəlmədən və terminal axtarmadan istənilən bank kartı ilə ödəyə bilərsən.
İndi kredit götürmək daha asan və daha sərfəlidir! Sən də "Yelo App" vasitəsilə dərhal müraciət et, həm kredit, həm də taksit kartının üstünlüklərindən faydalanmağa başla.
Onlayn kredit sifarişi:
Bank xidmətləri, eləcə də təcili kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya "Facebook", "Instagram", "Whatsapp" və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin. / azxeber.com