Yelo Bank-da əmanət yerləşdir, 11% gəlir qazan
Yelo Bank-da əmanət yerləşdir, 11% gəlir qazanVəsaitindən əlavə gəlir qazanmaq istəyirsən?Yelo Bank-da vaxt puluna işləyir.
azxeber.com xəbər verir ki, indi "Yelo Sabit" məhsulu üzrə manat ilə əmanətyerləşdirməklə 11%-dək gəlir qazanacaqsan. Əmanətlər 24 ay müddətinədək yerləşdiriləbilər, müddətinin uzadılması isə avtomatikdir. Gəlirləri adına açılan pulsuz plastik kart vasitəsi ilə hər ay əldə edə və ya müddətin sonunda götürə bilərsən.Əmanət hesabı üçün tələb olunan minimal məbləğ 100 AZN-dir.
Xatırladaq ki, Yelo Bank-da yerləşdirilmiş əmanətlər Əmanətlərin SığortalmasıFondunun qaydalarına uyğun olaraq sığortalanır. Bankda pulunu həm etibarlısaxlaya, həm də daha qazanclı edə bilərsən. Bu parlaq təklifdən faydalanmaqüçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa və ya onlayn müraciət edə bilərsən:
Bank xidmətləri, eləcə də əmanət faizləri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və yaFacebook,Instagram,Whatsappvəyelo.azhesablarımızı ziyarət edin.