Yelo Bank mikro sahibkarlar üçün bahar kampaniyasına başladır
Yelo Bank mikro sahibkarlar üçün bahar kampaniyasına başladırBayram bitsə də, Yelo Bank-da fürsətlər davam edir!
azxeber.com xəbər verir ki, bankın bu dəfəkikampaniyası ilə sahibkarlara mikro bizneslərini gücləndirmək çox rahat olacaq.Belə ki, aprel ayı ərzində min. 12 aydan başlayan müddətə mikrokredit götürən sahibkarlara kreditin son 3 aylıq faiz ödənişləri hədiyyəolunacaq. Kreditin maksimal məbləği 100 000 manat təşkil edir. Ödənişlərinizi daha da asanlaşdırmaq üçün Bank tərəfindən 12 aylıq güzəşt müddəti də verilir.Bununla yanaşı, kredit əldə edəcək sahibkarlara Yelo biznes kartı hədiyyəedilir.
Yelo Bank bu baharbiznesinizi canlandırmağa dəvət edir. Kampaniya barədə ətraflı məlumat almaq vəmüraciət etmək üçün Bankın istənilən filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Eynizamanda onlayn sifariş üçün Bankın rəsmi internet səhifəsi (yelo.az) və 981Çağrı Mərkəzi xidmətinizdədir. Onlayn sifariş:
Bank xidmətləri haqqındaəlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və yaFacebook,Instagram,Whatsappvəyelo.azhesablarımızı ziyarətedin.