Yeni ildən yeni iş yerində çalışmaq istəyənlər üçün "Açıq Qapı
Yeni ildən yeni iş yerində çalışmaq istəyənlər üçün "Avrora Qrup" böyüməkdə olan satış komandasına namizədlərin dəyərləndirilməsi üçün Bakı vəRegionlarda (Bərdə filialı) 23 dekabr 2024-cü ildə "Açıq qapı" günü təşkiledəcək.
azxeber.com xəbər verir ki, işə qəbul üçün rəhbər və mütəxəssis vakansiyaları üzrə "satış üzrə bölmərəhbəri", "satış üzrə nümayəndə" və "merçendayzer" vəzifələrinə müraciətlər qəbul edilib, müsahibə təşkil ediləcək.
Əgər siz də2025-ci ildən Azərbaycanın distribüsiya, istehsalçı və pərakəndə sahəsindəaparıcı şirkəti olan Avrora Qrup-da çalışmaq istəyirsinizsə açıq qapıda iştiraketməyə tələsin. Avrora ailəsinə qoşulmaqla əmək bazarında rəqabətli əmək haqqıqazanaraq, davamlı inkişaf edən bir komandanın üzvü ola bilərsiniz!
Maraqlananşəxslərin qeyd edilən tarixdə Avrora Qrup baş ofisinə yaxınlaşması xahişolunur. Avrora ailəsinə qoşularaq siz də parlaq gələcəyin bir hissəsi olun!
Ünvan: Bakı şəhəri, Aşıq Molla Cümə küç. 46 C;
Region üçün ünvan: Bərdə şəhəri, Sənaye küçəsi, Çuğundurzavodunun yaxınlığı;