AccessBank regionlarda iştirakını möhkəmləndirir: Yeni filial artıq Qubada
Azərbaycanın bank sektorunun aparıcıoyunçularından olan AccessBank, sahibkarlığın inkişafı və maliyyə xidmətlərininəlçatanlığını təmin etmək məqsədi ilə, yeni filialının açılışını qeyd edir.
azxeber.com xəbər verir ki, 10 may 2024-cü il tarixindəQubada AccessBank-ın Heydər Əliyev prospekti 184 ünvanında yerləşən sayca 20-ci regional filialının açılışı baş tutub. Yenifilial müştərilərin ehtiyaclarını ödəmək üçün nəzərdə tutulmuş geniş çeşiddəmaliyyə həlləri təklif edir. Bu xidmətlərə kreditlərin, o cümlədən mikro, aqrovə istehlak kreditlərinin verilməsi, əmanətlərin yerləşdirilməsi, plastikkartların verilməsi, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və s. daxildir.
Filial şəbəkəsinin genişləndirilməsiAccessBank-ın maliyyə əlçatanlığınin təmin edilməsi və regionlarında müştərilərləəlaqələrin möhkəmləndirilməsi siyasətini təsdiqləyir. Regional şəbəkənin genişləndirilməsiAccessBank-ın müştərilərə yüksək keyfiyyətli xidmətlər göstərmək, eləcə dəregionda iqtisadi inkişafa dəstək olmaq Strategiyasının tərkib hissəsidir.
"Qubada regional filialın açılması bizim üçünmühüm addımdır, çünki biz filiallarımızın sayını 34-ə çatdıra bilmişik ki, buda müştərilərimizə daha yaxın olmağa və onların ehtiyaclarını daha yaxşı başadüşməyə imkan verir. Biz keyfiyyətli maliyyə həlləri və inkişaf perspektivləriaxtaran hər kəs üçün etibarlı tərəfdaş olmağı hədəfləyirik", - deyə AccessBank-ınİdarə Heyətinin üzvü, Mikro və Aqro müştərilərlə iş üzrə İcraçı Direktor RenatHümbətov filialın açılışı zamanı bildirib.
AccessBankAzərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və ortabizneslərəxidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropaİnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat vəqurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 19-u bölgələrdə olmaqla, 33 filialı fəaliyyətgöstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyədavam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: .
Bankınxidmətləri haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün 151 Əlaqə Mərkəzinə zəngetmək, həmçininwww.accessbank.azsaytınavə ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə (Facebook, Instagram, LinkedIn)müraciət edə bilərsiniz.