Ağstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLAR
Ağstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARŞəhidlərimizin qanı ilə yazılan və xalqımızın azadlıq mübarizəsinin simvoluna çevirlən 20 Yanvarla bağlı Ağstafa rayon Şəhidlər Xiyabanında keçirilən ümumrayon anım tədbirində RİH başçısı Seymur Orucov, rayonun hüquq-mühafizə orqanlarının rəhbərləri, şəhid ailələrinin üzvləri, müharibə veteranları, məsul şəxslər, ictimaiyyət nümayəndələri iştirak ediblər.
Ağstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLARAğstafada şəhidlərimizin xatirəsi qürur və ehtiramla yad edilib - FOTOLAR/ azxeber.com