Avropa Liqası: "Sevilya", yoxsa "Qarabağ" - HEYƏTLƏR (YENİLƏNİR)
Avropa Liqası: "Sevilya", yoxsa "Qarabağ" - HEYƏTLƏR (YENİLƏNİR)UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin V turu çərçivəsində İspaniyada qarşılaşacaq "Sevilya" və "Qarabağ" komandalarının start heyətləri açıqlanıb.
Publika.az-ın məlumatına görə, komandalar matça bu "11-lik"lə çıxacaqlar.
"Sevilya": 13. Yassin Bunu, 3. Serxi Qomes, 6. Daniel Karriço (k), 7. Runu Lopes, 9. Munas Dabbur, 11. Munir. 14. Xavyer Ernandes (Çiçarito), 15. Alexandro Pozo, 17. Nemanya Qudel, 18. Serxio Eskudero, 21. Oliver Torres,
"Qarabağ": 1. Asmir Beqoviç, 2. Qara Qarayev, 3. Ailton Silva, 4. Rahil Məmmədov 5. Maksim Medvedev (k), 8. Miçel, 9. Xayme Romero, 17. Abdulla Zubir, 20. Riçard Almeyda, 30. Abbas Hüseynov, 55. Bədavi Hüseynov
Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində 5-ci turun oyunları keçiriləcək.
Publika.az xəbər verir ki, turnirdə ölkəmizi təmsil edən "Qarabağ" da növbəti matçına çıxacaq. Ağdam klubu İspaniya səfərində qrup lideri "Sevilya"nın qonağı olacaq.
5-ci tur
00:00. "Sevilya" (İspaniya) – "Qarabağ" (Azərbaycan)