Aylin Coşqun Sinan Akçılı dələduz adlandırdı
Türkiyəli sənətçi Aylin Coşqun Sinan Akçılın ondan illər əvvəl mahnı qarşılığında 10 min dollar aldığını və geri qaytarmadığını iddia edib.
azxeber.com xəbər verir ki, TV8-də yayımlanan "Aramızda qalmasın" verilişinə qonaq olan Aylin Coşkun illər əvvəl Sinan Akçılın ondan 10 min dollar aldığını, lakin ona mahnını vermədiyini bildirib.
Canlı yayımda musiqi sektorundan danışan Aylin Coşkun, "Musiqi aləmində bəzi fırıldaqçılar var. Mahnıya 10 min dollar vermişəm, o zaman etdiklərini etmədilər, həyasızcasına gəzirlər" deyərək üstüörtülü şəkildə açıqlama verib.
"Adlarını çəkməyəcəm, hamısı mənim dostumdur. Bunu hamı bilir, illərdir bizim bazardadırlar. Mahnı almaq 10 min dollardır. Bu gün isə deyir ki, məndən pul almayıb. Pulumu verməsələr, şahidlərin iştirakı ilə məhkəməyə verəcəm. Bu, dələduzluq sayılar, biabırçılıqdır. O pullar 5-6 ildir onadadır. Sinan Akçıl mənim pulumu alıb, mahnımı vermədi".
Akçıl isə açıqlama verərək, Aylini əsəbləşdirmək üçün belə dediyini, yaxın zamanda işbirliyinə başlayacaqlarını bildirib.