17:00. Monteneqro – Azərbaycan 2-0
Qollar: Yovetiç, 9. İvanoviç, 72.
Hakimlər: Rikardo de Burqos Benqoeçea, Roberto del Palomar, Pau Sebrian Devis, Xavyer Estrada Fernandes (hamısı İspaniya)
Podqoritsa. Şəhər stadionu.
Monteneqro: 12. Milan Miyatoviç, 20. Momçilo Raspopoviç, 6. İqor Vuyaçiç, 22. Marko Simiç. 2. Risto Radunoviç, 8. Marko Bakiç. 4. Nikola Vukçeviç, 21. Aleksandar Bolyeviç, 10. Stevan Yovetiç (k), 17. Sead Hakşabanoviç, 9. Dino İslamoviç
Ehtiyat oyunçular: 1. Daniyel Petkoviç, 13. Miloş Draqoyeviç, 3. Aleksandar Şofranats, 5. Darko Bulatoviç, 7. Marko Yankoviç, 11. Fatos Beçiray, 14. Deni Hoçko, 15. Marko Vukçeviç, 16. Branislav Yankoviç, 18. Neboyşa Kosoviç, 19. Miloş Raiçkoviç, 23. İqor İvanoviç
Baş məşqçi: Faruk Hacibegiç
Azərbaycan: 1. Emil Balayev, 4. Bəhlul Mustafazadə, 5. Maksim Medvedev (k), 13. Abbas Hüseynov 15. Bədavi Hüseynov, 18. Anton Krivotsyuk, 2. Qara Qarayev, 16. Elvin Camalov, 9. Əli Qurbani, 22. Rəhim Sadıxov, 19. Namik Ələsgərov
Ehtiyat oyunçular: 12. Şahrudin Məhəmmədliyev, 23. Aydın Bayramov, 3. Azər Salahlı, 6. Vüqar Mustafayev, 7. Araz Abdullayev, 8. Coşqun Diniyev, 11. Ramil Şeydayev, 14. Elvin Bədəlov, 17. Rəhman Hacıyev, 20. İsmayıl İbrahimli, 21. Amin Seydiyev, 22. Mirabdulla Abbasov