Bank Respublika Qarabağda ilk filialını açdı
Bank Respublika Qarabağda ilk filialını açdı"Bank Respublika"nın Füzuli filialı fəaliyyətəbaşladı
2020-ci il sentyabrın 27-də Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələri qətiyyətliəks-hücum əməliyyatlarına başlayaraq yeni bir tarix yazdı. Bu Qələbə Ali Baş Komandan Prezident İlham Əliyevin düşünülmüş siyasəti və möhkəm iradəsinin, MüzəffərOrdumuzun şücayəti, eləcə də xalqımızın onun ətrafında dəmir yumruq kimi birləşməsininnəticəsi idi.
Ölkəninaparıcı banklarından biri kimi Bank Respublika da, azad edilən torpaqlarımızdaiqtisadi inkişafa öz töhfəsini vermək məqsədilə, "8 noyabr – Zəfər Günü" ərəfəsindəyenidən bərpa olunmuş Füzuli şəhərində filialını istifadəyə verdi.
Əlamətdarhaldır ki, Füzuli filialının açılışını bildirən rəmzi qırmızı lent məhz "BankRespublika"nın "Füzulinin azad olunmasına görə" medalı ilə təltif olumuş əməkdaşlarıtərəfindən kəsilərək müştərilərin istifadəsinə verilmişdir.
Tədbirdəiştirak edən Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Ağdam, Füzuli və Xocavəndrayonlarında xüsusi nümayəndəsinin müavini Eldar Seyidov ölkənin aparıcıbankından biri olan "Bank Respublika"nın Füzulidə filial açmasının mühüm əhəmiyyətkəsb etdiyini vurğulayıb və filialın kollektivinə işlərində uğurlar arzulayıb.
Genişərazidə yerləşən və müasir bankçılıq texnologiyaları ilə təchiz olunmuşfilialda müştərilərə yüksək səviyyədə xidmət üçün hər cür şərait yaradılıb. Qeydedilib ki, Bankın strateji inkişaf proqramında işğaldan azad olunmuştorpaqlarımızın bərpası və dirçəlməsi məqsədilə gələcəkdə yeni filiallarınaparılması planlanır.
"BankRespublika"nın hal-hazırda ölkənin bütün regionlarını əhatə edən 36 filialı və2 şöbəsi var. Bank, filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi strategiyasına uyğunolaraq daha bir neçə yeni filial və şöbəni müştərilərin xidmətinə verməyiplanlaşdırır.
Dahaətraflı məlumatı bankın rəsmi web saytında,facebook, instagram,linkedinsəhifələrində və ya Bankın Çağrı Mərkəzinə 144nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.
Bank Respublika Qarabağda ilk filialını açdıBank Respublika Qarabağda ilk filialını açdıBank Respublika Qarabağda ilk filialını açdıBank Respublika Qarabağda ilk filialını açdıBank Respublika Qarabağda ilk filialını açdı/ azxeber.com