Birbank Biznes-dən korporativ müştərilər üçün yeni loyallıq proqramı: Birbank Biznes bonusları
Birbank Biznes-dən korporativ müştərilər üçün yeni loyallıq proqramı: Birbank Biznes bonuslarıBirbank Biznes korporativ müştərilərinin ehtiyaclarını qarşılamaq və onlaradaha yaxın olmaq məqsədilə yeni loyallıq proqramını təqdim edir.
azxeber.com xəbər verir ki, Birbank Biznes-dənistifadə edən hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar üçün nəzərdə tutulan layihə çərçivəsində müştərilər bank əməliyyatlarınıhəyata keçirdikcə bonuslar qazanacaq və topladıqları bonusları əməliyyatlar zamanı istifadə edə biləcəklər.
Yeni loyallıq proqramının əsasxüsusiyyətləri:
Bonus qazanmaq imkanı: Həyata keçirilən hər bir ölkədaxili köçürmə, ölkəxarici köçürmə vəvalyuta mübadiləsi əməliyyatı müştərilərə bonuslar qazandıracaq. Bu, hər birəməliyyatın müştərilər üçün əlavə dəyər yaratması deməkdir. Bonuslarıntoplanması Birbank Biznes istifadəçilərinin gündəlik biznes fəaliyyətlərinidaha da sərfəli hala gətirir.
Bonusların istifadəsi: Toplanan bonuslar müştərilərə gələcək bankdaxili əməliyyatlarınınkomissiyalarını qismən və ya tam ödəmək imkanı yaradır. Bu, əməliyyatxərclərini optimallaşdırmağa və maliyyə vəsaitlərinin daha səmərəliistifadəsinə imkan verir. Bu isə müştərilər üçün sərfəli olmaqla yanaşı, həm dəonlara bizneslərinin maliyyə idarəetməsini gücləndirmək imkanı yaradır.
Loyallığın artırılması: Bu proqram korporativ müştərilərlə uzunmüddətli əməkdaşlığı hədəfləyir.Belə ki, müştərilərin əməliyyatlarına əlavə fayda qataraq onlara bankınmüxtəlif məhsul və xidmətlərindən daha geniş istifadə etmək imkanı yaradır. Beləliklə,müştərilər yalnız bir məhsul üzrə deyil, bir neçə məhsul üzrə də daha fəal vəeffektiv şəkildə fəaliyyət göstərərək bizneslərinə dəyər qata bilərlər.
Birbank Biznes müştərilərindəsuallar yaranarsa, onlara istənilən vaxt canlı çat vasitəsilə də dəstək göstərilir.Sahibkarlara vaxta qənaət etmək imkanı verən Birbank Biznes sistemi haqqında ətraflıməlumat üçün saytına keçid edin və ya 896 məlumat mərkəzinə zəngedin.