Birbank-dan daha bir yenilik: Ninja təklifi artıq mobil tətbiqdə
Ölkənin ilk rəqəmsalbankı Birbank taksit kart sahibləri üçün daha bir yenilik təqdim edir. Belə ki,artıq Ninja təklifi yalnız SMS vasitəsilə deyil, həm də Birbank mobil tətbiqiüzərindən də istifadəyə açıqdır.
Bunun üçün tətbiqin "Daha çox" hissəsindəki "Ninja" səhifəsinə daxil olmaq və siyahıdaolan istənilən ödənişi aylara bölmək kifayətdir. Həmçinin müştərilər"Tarixçə" bölməsində də Ninja təklifi üçün uyğun əməliyyatlar olduqdabu haqda bildiriş görəcəklər.
Onu da qeyd etməklazımdır ki, Birbank taksit kartları ilə edilən birdəfəlik ödənişləri(POS-terminal vasitəsilə edilən birdəfəlik və onlayn ödənişlər), nağdlaşdırma vəköçürmə əməliyyatlarını Ninja təklifi ilə müəyyən komissiya qarşılığında 2, 3,6 və ya 12 aylıq hissələrə bölmək mümkündür.
Xidmətdənfaydanlamaq istəyən müştərilərə tətbiqin ən son versiyanı yükləmələri tövsiyəolunur. Təklif əməliyyatdan sonrakı ilk 24 saatı əhatə edir.
Birbank kartıhaqqında ətraflı məlumat üçün saytına, 196 SorğuMərkəzinə və ya kartın Facebook və Instagram səhifəsinə müraciət edə bilərsiniz.Birbank kartını sifariş vermək üçün Birbank tətbiqini yükləyin, "1" yazıb 8196qısa nömrəsinə SMS göndərin, WhatsApp vasitəsilə (+994 50) 999 81 96 nömrəsinəyazın və ya Birbank mərkəzlərinə müraciət edin. / azxeber.com