"Peşəkar müğənni üçün toy qazanc yeridir amma göstərici deyil. Hər gün toydayamsa bu o demək deyil ki, mən sənətkaram". xəbər verir ki, bunu müğənni Zenfira İbrahimova deyib. Sənətçi iddia edib ki, bəzi əməkda
Serialdan sonra kitabın satışları artdı
Türkiyənin dünyaca məşhur yazarı Orhan Pamukun "Masumiyyet müzesi" kitabının satışları 80 faiz artıb. xəbər verir ki, buna səbəb "Masumiyyet müzesi" serialının yayımlanması olub. Serial yayımlandıqda
Əxlaqsızlığı təbliğ edən fenomenlər həbs edildi
Türkiyədə əxlaqsız məzmunlu yazılar və görüntülər dərc edən "OnlyFans" veb saytları polisin hədəfinə çevrilib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, mərkəzi İstanbul olan 8 vilayəti əhatə edən əməliyyatd
Məşhur müğənni evlənmək üçün evdar qız axtarır
Sevilən ifaçı Elvin Babazadə şəxsi həyatından danışıb. xəbər verir ki, sənətçi "Afaqla onlar" verilişinə müsahibəsində sevgi münasibətinin bitdiyini açıqlayıb. Müğənni bildirib ki, ailə qurmaq niyyətindədir və bunu
"Sənətçi bir şeyi təkrar-təkrar və çox edəndə adiləşir. Buna toy da daxildir". xəbər verir ki, bu sözləri sevilən sənətçi Elçin Cəfərov deyib. "Mədəni şou" verilişində bu həftənin qonağı olan Elçin seçic