Cəlal Qurbanov: 'Bu görüşlər qəlbləri isidən unudulmaz anlarla yadda qaldı
"Ramazan ayında Leyla Əliyeva və Arzu Əliyevanın 1500-dən çox şəhid anası və şəhid ailəsi ilə görüşü onlara böyük təsəlli oldu, bu görüş qəlbləri isindirən unudulmaz anlarla yadda qaldı. xəbər verir ki, bu sözləri -
Pakistan XİN başçısı Azərbaycanla birgə investisiya layihələrini müzakirə edib
Pakistan Baş nazirinin müavini və xarici işlər naziri Məhəmməd İshaq Dar Azərbaycanla investisiya layihələrinin müzakirə olunduğu idarələrarası görüş keçirib. Bu barədə Pakistan Xarici İşlər Nazirliyinin (XİN) "X"
İlham Əliyevlə Məhəmməd Şahbaz Şərif arasında telefon danışığı olub
Martın 30-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevlə Pakistan İslam Respublikasının Baş naziri Məhəmməd Şahbaz Şərif arasında telefon danışığı olub. Pakistanın Baş naziri dövlətimizin başçısını və Azərbayca
Qızılın qiymətində yeni tarixi rekord
Qızılın bir unsiyasının birja qiyməti tarixdə ilk dəfə olaraq 3100 dollar həddini keçərək yeni tarixi rekorda imza atıb. -a istinadən xəbər verir ki, bu barədə RBC məlumat yayıb. Nəşr qeyd edib ki, Çikaqo Ticarət Birjasınd
Tovuzda ananın evdə günlərlə tək qoyduğu körpənin son durumu açıqlanıb
Bir neçə gün əvvəl Tovuzda valideyninin evdə tək qoyduğu körpənin müalicəsi Bakıda davam etdirilir, vəziyyəti ağırdır. xəbəb verir ki, bu barədə "Report"un sorğusuna cavab olaraq TƏBİB-dən bildirilib. . Qeyd olunu