Həzi Aslanov' m/st-a yaxın, 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - 'Highland Residence'
Həzi Aslanov' m/st-a yaxın, 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - 'Highland Residence'Mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün gözlənilən fürsət! "Highland Residence"də 2 otaq studiya, tam təmirli yeni mənzillər satışa çıxdı! Həm də faizsiz, daxili kreditlə!
Siz də şəhər mərkəzinə yaxın, tam təmirli mənzil sahibi olmaq, üstəlik bunu faizsiz kreditlə əldə etmək istəyirsinizsə, "Highland Residence"də möhtəşəm fürsət sizi gözləyir.
Həzi Aslanov' m/st-a yaxın, 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - 'Highland Residence'"Kristal Abşeron"un prestijli layihələrindən biri olan "Highland Residence" 8 Noyabr prospektinə, "Həzi Aslanov" metro stansiyasına yaxın, 43 hektarlıq "Gənclik" parkının düz yanında yerləşir.
Nağd qiyməti cəmi 149 389 AZN olan 48.19 kv.m, 2 otaqlı studiya mənzilə istər 36 ayadək faizsiz kredit, istərsə də 20 ilədək ipoteka ilə sahib olmaq mümkündür.
Həzi Aslanov' m/st-a yaxın, 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - 'Highland Residence'"Kristal Abşeron"un digər layihələrində olduğu kimi, "Highland Residence" layihəsində də inşa olunan bütün mənzillər optimal planlama prinsiplərinə əsaslanır. Burada əsas məqsəd yalnız sahə genişliyi deyil, sakinlərin rahatlığı üçün hər kvadratmetrin optimal şəkildə planlanmasıdır.
Həzi Aslanov' m/st-a yaxın, 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - 'Highland Residence'Hər bir mənzil Avropa brendləri ilə tam təmirli, səs və istilik izolyasiyası ilə təchiz olunmuş şəkildə sakinlərə təhvil veriləcək. Ərazidə məktəb, uşaq bağçası, klinika, fitnes mərkəzi, park, müxtəlif iaşə obyektləri fəaliyyət göstərəcək və sakinlər bütün bu imkanlardan istifadə edərək kompleks həyat tərzinin verdiyi üstünlükləri yaşamaq imkanı əldə edəcək.
Həzi Aslanov' m/st-a yaxın, 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - 'Highland Residence' "Highland Residence"də mənzil sahibi olmaq istəyən hər kəs üçün 36 ayadək tam faizsiz və komissiyasız daxili kredit, eləcə də 20 ilədək ipoteka ilə əlverişli şərtlər mövcuddur. Yeni satışa çıxarılan mənzillərə ilk sahib olan siz olun, "Highland Residence" layihəsi və satış şərtləri ilə daha yaxından tanış olmaq üçün layihənin satış ofisinə yaxınlaşın.