Hindistanın tanınmış aktyoru Şihan Hussaini vəfat edib. Qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, aktyor bu gün səhər saatlarında Çennai şəhərindəki özəl xəstəxanada dünyasını dəyişib. 60 yaşlı aktyor bir müddət idi ki, qa
Meqan Foks ana oldu - FOTO
Meqan Foks ana olub. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, cütlük 2024-cü ildə uşaq gözlədiklərini elan etdikdən qısa müddət sonra yollarını ayırmışdı. İddiaya görə, Meqan MGK-nı başqa qadınlarla telefonla danışarkə
Aygün Azərbaycan ifaçılığına azadlıq gətirib
Xalq şairi Ramiz Rövşən Xalq artisti Aygün Kazımova haqqında açıqlama verib. Axşam.az xəbər verir ki, R.Rövşən "Bir mahnının tarixçəsi" verilişində Pop kraliçanın Novruz bayramında ən çox səsləndirilən "Novru
Larisa Dolina 112 milyonluq mənzilini geri aldı
Bir müddət öncə evini fırıldaqçılara güvənərək satdığını sanan Rusiyanın Xalq artisti Larisa Dolina dələduzluqla qarşılaşmışdı. Rusiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Xalq artisti uzun sürən mübarizədən sonra paytaxtı
Reytinq qurbanı olan daha bir layihə final etmək qərarı alıb. xəbər verir ki, bir çox usta sənətçinin rol aldığı "Piyasa" serialı 6-cı bölümdə ekrana vida edəcək. Baş rolları İlayda Alişan və Alp Navruzun canlandırdığ