"Kontakt"da "Axşam Bazarı" olacaq - 60%-dək endirim, avtomobil qazanma imkanı
"Kontakt" mağazalar şəbəkəsinin ənənəvi və meqa endirimli "Axşam Bazarı" kampaniyasını gözləyənlərə şad xəbər var. Şəbəkənin 60%-dək endirim kampaniyası sabah – avqustun 9-u bu dəfə düz 13 mağazada baş tutacaq.
Belə ki, əgər istədiklərinizi ən sərfəli qiymətə almaq barədə düşünürsünüzsə, bunun üçün "Axşam Bazarı"nın nağd alışda 60%-dək endirimlərindən daha yaxşı təklif yoxdur. Bu kampaniyada yalnız nağd yox, məhsulu endirimlə alıb, 6 aya bölərək kiçik ödənişlər şəklində də ödəyə bilirsiniz. Bunun üçün "Kontakt"ın:
- "İnşaatçılar metrosu";
- "Ukrayna dairəsi";
- "Azadlıq metrosu";
- "Nərimanov metrosu"
- "Bakıxanov stansiyası"
- "Sumqayıt Sülh küçəsi";
- "Gəncə Grand Qafqaz" mağazalarına axşam saat 21:00-dan 00:00-dək;
- "Quba", "Mingəçevir", "Qəbələ", "Şəmkir", "Zaqatala", "Cəlilabad" mağazalarına isə saat 19:00-dan 22:00-dək gəlməyiniz kifayətdir.
Bu 3 saat içində:
512 Gb yaddaşa malik və Amoled ekranlı Poco X6 smartfonunu 950 yox, 650 manata;
165 sm diaqonallı, 8K görüntülü və smart texnologiyalı Samsung televizorunu 14 560 yox, 60% endirimlə - 5800 manata;
6 kq-lıq Hoffmann paltaryuyanını pulsuz çatdırılma və quraşdırılma ilə birgə 600 yox, 400 manata;
270 Lt həcmə malik və NoFrost əritmə sistemli Beko soyuducusunu 1000 yox, indi 600 manata;
Baza və yataq mexanizmli Arizona divanını isə 600 yox, sadəcə 350 manata almaq imkanınız var.
Hələ bunlarla yanaşı, "Axşam Bazarı"nda aldığınız məhsul sizə ən son model avtomobil də qazandıra bilər. Belə ki, bu kampaniyadan yararlananlar "Şeş-Qoşa"nın super prizi – "Toyoto Corolla Cross" avtomobilinin sahibi ola bilər. "Şeş-Qoşa" kampaniyası barədə daha ətraflı bu keçiddən tanış ola bilərsiniz.
9 avqust axşamı hələ yüzlərlə belə təkliflərlə dolu olacaq. Odur ki, siyahınızı hazırlayın, saatınızı qurun və avqustun 9-u "Axşam Bazarı"nda yerinizi alın.
Sizə yaxın olan ünvanı buradan tapa bilərsiniz.