Məşhur müğənni ata oldu - FOTOLR
Məşhur "İvanuşki International" qrupunun solisti Kirill Turiçenkonun və həyat yoldaşı Darya valideyn olublar. Rusiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, cütlüyün oğlu dünyaya gəlib. Cütlük doğumdan yeni görüntülər
Aşıq Telliyə ağır itki
Aşıq Telli Borçalıya ağır itki üz verib. -un əldə etdiyi məlumata görə, sənətçinin qardaşı Ataxan Qurbanov vəfat edib. 60 yaşlı A.Qurbanovun qəfildən halı pisləşib. Təcili yardım çağırılsa da, onu xilas etmək mümkün olmayı
Ayşe Barıma 12 il həbs cəzası verildi
Türkiyəli menecer Ayşe Barımın bu gün son məhkəməsi keçirilib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, o, "Türkiyə Cümhuriyyəti hökumətini devirmək cəhdinə kömək etmək və onu dəstəkləmək" ittihamı ilə mühakim
Rusiyalı aktyor beynəlxalq axtarışa verildi
Rusiyalı aktyor Artur Smolyaninov Rusiya ordusu haqqında saxta məlumat yaymaq işi üzrə beynəlxalq axtarışa verilib. xəbər verir ki, rus mediasında yer alan məlumatlara görə, cinayət işi üzrə istintaq başa çatıb. Artur barəsind