azxeber.com xəbər verir ki, Aytac həmkarını saxta profillərlə onun paylaşımlarına pis rəy yazmaqda günahlandırıb.
Müğənninin əsəbiləşməsinə Səbəb Sabir Əhmədovun Vidadiqizının özünə 150 minlik
avtomobil aldığı haqda xəbərin altına yazdığı şərh
olub:
"Aç gözlərini və qulaqlarını, qulaq as!! Mən sizi başa düşürəm. Bu qəzəbin və dəliliyin hansı psixoloji durumunuzla bağlı olduğunu anlayıram. Sizə səbr, təmkin və ruzi arzulayıram. Bəzən arzuladıqlarınızı, çata bilməyəcəklərinizi başqalarında görmək insanı, bax beləcə, artıq rəy yazmaqla hörmətdən saldığını özünüz də başa düşürsüz, əslində. Mən bu elin qızıyam. Ürəyi sevgi ilə, söz ilə, bəstələrlə dolu olan, genetik kodlarını Qarabağın Laçın oylağından alan aşıq Əhmədin nəticəsi, Vidadi Bərdəlinin qızıyam.
Vətənimi, onun dilini, millətimi, dövlətimi hər şeydən üstün tuturam. Bu millətin musiqisi mənim qanımda dolaşır, onu ürəkdən, milli ruhda təqdim edirəm və bununla da da fəxr edirəm. Sizin bunu anlamağınız üçün ilk öncə öz dilini , öz millətini və musiqisini xalis halda sevmək , onu elə təqdim etmək, sonra içinizdə baş verən paxıllıq tüğyanını yatızdırmaq lazım idi. Görünən kəndə bələdçi lazım deyil!!!".
Xatırladaq ki, qalmaqla səbəb S. Əhmədovun müğənninin özünə 150 min manatlıq maşın alması haqda yazılan xəbərin altında ona "Siz axı kimsiz?" sualını yazması olub.