Onun kişi sevgilisi var, Serenay ilə reklam üçün birlikdədir
Türkiyəli aktrisa Serenay Sarıkaya ilə pul qarşılığında sevgi münasibətində olduğu iddia edilən müğənni Mert Demir bu haqda ilk dəfə danışıb.
azxeber.com xəbər verir ki, Mert Demir öz "İnstagram" səhifəsində paylaşım edib.
Mert Dəmir bir iş adamı ilə homoseksual münasibətdə olduğu və bunu gizlətmək üçün 5 milyon dollar müqabilində Serenay Sarıkaya ilə reklama görə sevgi əlaqəsi qurduğu iddialarına münasibət bildirib.
Məşhur müğənni verdiyi açıqlamasında, sevdiyi və aşiq olduğu biri ilə münasibətdə olduğunu bildirib:
"Mənim susmağım pis niyyətli insanların əlinə oyuncaq olub. Amma bir həqiqət var ki, işimi həvəslə görürəm və mükafatını da xalqdan alıram. Reklam münasibəti yox, çox sevdiyim münasibətdəyəm. Bütün qəlbimlə arzu edirəm ki, mənim öz həyatımda hiss etdiyim bu gözəl hissləri məni pisləyən insanlar da yaşasınlar".
Demir həmçinin cinsiyyəti ilə bağlı yalanların da yayıldığını diqqətə çatdırıb:
"Dostlar, karyeramda bu nöqtəyə gəlməyimin yeganə səbəbi illərdir sərf etdiyim zəhmətdir. Gəncliyimin ən gözəl illərini studiyalarda özümü tərbiyə etməklə keçirmişəm. Heç bir səsyazma şirkətinin, prodüserin, sponsorun dəstəyi olmadan karyeramı bu nöqtəyə gətirmişəm. Bu həqiqətə inanmaq istəməyən bədxahlar məni gözdən salmaq üçün bir ildir mütəmadi olaraq mənə hücum edir, ailəmi, şəxsi həyatımı, işimi hədəfə alırlar. Mən susduqca, onlar daha da cəsarətlənirlər. Hər bir uğurum arxasında müxtəlif səbəblər axtarılıb, ailəm araşdırılıb, xoşbəxt gedən münasibətimə söz deyilib.
Hətta cinsiyyətimlə bağlı yalanlar belə danışılıb. Bircə həqiqət var, işimi həvəslə görürəm və xalqdan mükafatımı alıram. Bilməyinizi istərdim ki, bundan sonra haqqımda çıxan bütün yalan xəbərlərə qarşı qanuni tədbirlər görüləcək. Hamınıza sağlam və dinc həyat arzu edirəm".