Puqaçova məni çox incidib' - Lolitadan etiraf
Jurnalist Kseniya Sobçak Alla Puqaçovanın doğum günü üçün sənədli film hazırlayıb.
azxeber.com xəbər verir ki, filmdə sənətçinin pərəstişkarları, eləcə də Divanın son iki ildə yaşadığı almaqallara baxmayaraq, onu ictimaiyyət qarşısında dəstəkləyən ulduzlar iştirak edib.
Ən diqqət çəkən hissə isə Lolitanın Puqaçova haqqında dedikləri olub.
Lolita ondan həmişə qorxduğunu, ona "siz" deyə müraciət etdiyini və ondan çox incidiyini qeyd edib:
"Sənətçilərə səhnədə ifa azadlığı verən ilk müğənni Alla Borisovna olub. Ondan əvvəlki sovet səhnəsində belə deyildi. Amma o məni çox incidib. Mənə elə gəlir ki, nə vaxtsa onun məni necə incitdiyini ona deyə biləcəyəm. Və sonra başa düşdüm ki, mən əslində çox şanslıyam" - Lolita Sobçakla söhbətində deyib.
Lolitanın sözlərinə görə Rusiyanı tərk edən Puqaçova ötən ilin dekabrında Nastya İvleevanın "çılpaq" gecəsindən sonra yaranan səs-küylü qalmaqala biganə yanaşmayıb.
"Şənlikdən sonra Alla Borisovna məni silkələdi və dedi ki, artıq bu yaşda sən daha ağıllı olmalı idin. Və mənim etiraz etməyə haqqım yox idi. Bu müdrük məsləhət idi" deyə müğənni bildirib.