"Sabah" RFŞ-a qarşı - Start heyətlər
"Sabah" bu gün qitəmiqyaslı turnirlərdə debüt edəcək.
KONKRET.az xəbər verir ki, təmsilçimiz debüt oyununa Latviyada çıxacaq. Komanda Konfrans Liqasının II təsnifat mərhələsinin ilk matçı çərçivəsində RFŞ-nin qonağı olacaq.
Konfrans Liqası, 2-ci təsnifat mərhələsi
20:00. RFŞ (Latviya) – "Sabah"
Baş hakim: Yan Maxalek (Çexiya)
Qeyd edək ki, bu komandalar arasında cavab oyunu avqustun 3-də keçiriləcək.
RFŞ: 1. Pavel Şteynbor, 7. İsmael Diomande, 10. Emerson, 11. Roberts Savaļniyeks. 17. Sedrik Kuadio, 19. Andrey İliç, 23. Herdi Prenqa, 25. Pyotr Mareş, 26. Stefan Panits, 27. Adam Marxiyev, 43. Jiqa Lipuşçek
Ehtiyat oyunçular: 13 Yevgeni Neruqal, 16. Sergey Vilkov, 2. Vladislav Sorokin, 3. Artur Zyuzin, 9. Yanus İkauniyeks, 18. Dmitri Zelenkov, 22 Darko Lemayiç, 39. Aleksey Qoliyanin, 52. Martsis Oş, 92. Vitali Yaqodinski, 99. Qleb Zaleyko
"Sabah": 1. Yusif İmanov, 2. Amin Seydiyev, 3. Con İrasabal, 44. Sofian Çakla, 7. Boyan Letiç, 4. Elvin Camalov, 10. Aleksey İsayev, 15. Kristian da Silva, 18. Davit Volkov, 9. Anatoli Nuriyev, 77. Namik Ələskərov
Ehtiyat oyunçular: 94. Nicat Mehbalıyev, 16. Rustam Samiqullin, 5. Rəhman Daşdəmirov, 6. Şakir Seyidov, 11. Kristian Sebalyos, 12. Vinsent Till, 17. Tellur Mütəllimov, 19. Emmanuel Apeh, 21. İldar Alekperov, 22. Seymur Məmmədov, 27. Jarl Marqarita, 29. Ceyhun Nuriyev, 20. Coy Lens Mikels, 99. Hiqor Qabriel
Qeyd edək ki, bu komandalar arasında cavab oyunu avqustun 3-də Bakıda keçiriləcək.