Azərbaycana yenidən qar gəlir? - HAVA PROQNOZU
Növbəti günlərdə Bakıda və Abşeron yarımadasında hava şəraiti əsasən yağmursuz olacaq. Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin məlumatına görə, martın 26-da hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, əsasən yağmursuz keçəcəy
Nazirlər Kabinetinin müvafiq qərarına əsasən, altıgünlük tədris həftəsi ilə işləyən ümumi təhsil müəssisələrində 26, 27 və 29 mart tarixləri iş günləri hesab ediləcək. xəbər verir ki, bu barədə MÜTDA məlumat yayıb. Qərar
Samux rayonunda 3.6 maqnitudada zəlzələ olub. xəbər verir ki, bu barədə AMEA nəzdində Respublika Seysmoloji Xidmət Mərkəzindən məlumat verilib. Bildirilib ki, zəlzələ yerli vaxtla saat 17:09-da 10 kilometr dərinlikdə qeyd
Metroda bu düyməni sıxmayın! - Real görüntülər
Bakı metropoliteninin stansiyalarında 2025-ci ilin ilk iki ayında sərnişinlər 534 dəfə eskalatorların dayanmasına səbəb olublar. xəbər verir ki, bu barədə "Bakı Metropoliteni" QSC məlumat yayıb. Bildirilib ki, bunlarda
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler son xeberler az cəbhədən ən son xəbər son xeberler bugun 2025 muharibe bugun xeberler