Azərbaycana yenidən qar gəlir? - HAVA PROQNOZU
Növbəti günlərdə Bakıda və Abşeron yarımadasında hava şəraiti əsasən yağmursuz olacaq. Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin məlumatına görə, martın 26-da hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, əsasən yağmursuz keçəcəy
Samux rayonunda 3.6 maqnitudada zəlzələ olub. xəbər verir ki, bu barədə AMEA nəzdində Respublika Seysmoloji Xidmət Mərkəzindən məlumat verilib. Bildirilib ki, zəlzələ yerli vaxtla saat 17:09-da 10 kilometr dərinlikdə qeyd
Metroda bu düyməni sıxmayın! - Real görüntülər
Bakı metropoliteninin stansiyalarında 2025-ci ilin ilk iki ayında sərnişinlər 534 dəfə eskalatorların dayanmasına səbəb olublar. xəbər verir ki, bu barədə "Bakı Metropoliteni" QSC məlumat yayıb. Bildirilib ki, bunlarda
İftar vaxtı – 27 mart 2025: Ramazanın 27-ci günü
Sabah Ramazan ayının 27-ci günüdür. xəbər verir ki, sabah imsak vaxtı saat 05:05, iftar isə 19:14-dədir. İmsak duası:. "Allahummərzuqni fihi fəzlə leylətil-Qədr. Və səyyir umuri fihi minəl-usri iləl-yusr. Vəqbəl məazir
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler son xeberler az cəbhədən ən son xəbər son xeberler bugun 2025 muharibe bugun xeberler