Fevral ayının 13-də günorta saat 14 radələrində Qusar rayonu ərazisində fəaliyyət göstərən istirahət mərkəzlərindən birində Ukrayna vətəndaşı, 1957-ci il təvəllüdlü Boris Merzlyakovun cəsədi aşkar edilib. Bizim.Media-y
ailandın cənubundakı Tranq vilayətində avtobusun aşması nəticəsində 40-dan çox insan xəsarət alıb. KONKRET. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə gecə saatlarında baş verib. Avtobus Phuket – Betonq marşrutu üzrə hərəkət edirdi
Sumqayıt şəhərində 33 yaşlı kişi dəm qazından boğularaq ölüb. xəbər verir ki, hadisə 52-ci məhəllənin Duzlaq küçəsində yerləşən fərdi yaşayış evlərinin birində qeydə alınıb. İlkin məlumata görə, 1993-cü il təvəllüdlü Ami
Salyanda tanınmış xanəndə Vaqif Qurbanoğlu dünyasını dəyişib. bildirir ki, Vaqif Qurbanxan oğlu Babayev bu gün Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına kamotoz vəziyyətdə çatdırılıb. Həkimlərin səyinə baxmayaraq onun həyatın
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin "112" qaynar telefon xəttinə paytaxtın Xətai rayonu, Babək prospektində yerləşən yaşayış binasında yanğın baş verməsi barədə məlumat daxil olub. Nazirlikdən -a verilən xəbərə görə