Tam istədiyiniz marketlər bugün 7-ci filialını açdı
Tam istədiyiniz marketlər bugün 7-ci filialını açdıBugün "Tamstore"marketlər şəbəkəsi Bakının Keşlə qəsəbəsində 7-ci filialının açılışını edib. Bundanöncə marketlər şəbəkəsinin Nərimanov, Xocasən, Xətai, Sulutəpə, Sumqayıt və Biləcərifiliallarının açılışı olub.
azxeber.com xəbər verir ki, "Tamstore" marketlər şəbəkəsi tam uyğun qiymət, tam təzə məhsul,tam xidmət və tam keyfiyyət fəlsəfəsi ilə müştərilərinə xidmət göstərəcək.Marketlər şəbəkəsi 2023-2024-cü illərdəBakı şəhəri ərazisində 50-dən çox marketin açılışını planlaşdırıb.Marketlər şəbəkəsi "mini", "city" və "super" olmaqla üç formatda fəaliyyət göstərəcək.
"Tamstore" ölkə iqtisadiyyatına, yerli sahibkarlığın və eynizamanda istehsalatın inkişafına töhfə verməyi hədəfləyir. Marketlər şəbəkəsieyni zamanda bazarda digər supermarketlərlə rəqabətdə birinci olmağı qarşısınaməqsəd qoyub.
Açılışlabağlı "100 məhsulda Tam 50% endirim!" sloqanı ilə 3 gün ərzində 100 məhsul tamyarı qiymətə və eyni zamanda 1000-lərlə məhsul isə müxtəlif endirimlərlə təklifolunacaq. Hər kəsi alış-verişdən zövq almaq üçün "TamStore" marketlər şəbəkəsinədəvət edirik.