1 dollar 2 manata SATILACAQ? - Məzənnə AÇIQLANDI
Hazırda manatın məzənnəsi Mərkəzi Bankın və Dövlət Neft Fondunun (SOFAZ) müdaxilələri sayəsində sabit qalır. SOFAZ-ın aktivləri 2024-cü ilin oktyabr ayına qədər 10% artaraq 61.6 milyard ABŞ dollarına çatıb. . -a istinadə
Samux rayonunda 3.6 maqnitudada zəlzələ olub. xəbər verir ki, bu barədə AMEA nəzdində Respublika Seysmoloji Xidmət Mərkəzindən məlumat verilib. Bildirilib ki, zəlzələ yerli vaxtla saat 17:09-da 10 kilometr dərinlikdə qeyd
UNESCO-nun "Elm Diplomatiyası üzrə Qlobal Nazirlər Dialoqu"nda iştirak edən elm və təhsil naziri Emin Əmrullayev UNESCO-nun Təhsil üzrə baş direktorunun müavini Stefania Ciannini ilə müvafiq sahədə davam edən əməkdaşlı
Sabiq hakim olan vəkil vəfat etdi
Bakı şəhəri 3 saylı Vəkil Bürosunun vəkili Mehman Əliyev vəfat edib.   "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, əvvəllər uzun müddət məhkəmə hakimi kimi də çalışmış M.Əliyev xəstəlik səbəbindən dünyasını dəyişib
Müharibə təhlükəsi Ermənistan və Azərbaycan arasında sülh sazişi imzalanana qədər qalmağa davam edəcək. Bunu jurnalistlərə parlamentin vitse-spikeri Ruben Rubinyan bildirib. "Müharibə təhlükəsi dünən var idi, sabah d
Bu gün sonuncu Qədr gecəsidir
Bu gün Azərbaycanda Ramazan ayında sonuncu Qədr (əhya) gecəsidir. xəbər verir ki, dördüncü Qədr gecəsi martın 26-dan 27-nə keçən gecəyə təsadüf edir. Ramazan bayramı isə martın 30-u qeyd olunacaq