Tiflis merindən Saakaşviliyə: "Almaniyadan masajçı gətirməyimizi istəmir"
"Saakaşvili onun üçün Almaniyadan masajçı gətirməyimizi istəmir ki?".
Publika.az Gürcüstan mediasına istinadla xəbər verir ki, bu sözləri Tiflis meri Kaxa Kaladze "Palitranews"in efirində eks-prezidentin xaricdə müalicə olunma ehtimalına münasibət bildirdiyi zaman deyib.
Onun sözlərinə görə, insanlar 2012-ci ilədək baş verənləri unutmayıb: "Saakaşvili başqa xidmətlər də təklif etməyimizi istəmir ki? Hakimiyyətdə olduğu zaman büdcə hesabına Almaniyadan masajçı gətirdiyi kimi, biz də gətirək? Biz hüquqi dövlətdə yaşamaq istəyirik, nə olsun ki, o siyasətçidir, yüksək vəzifəli məmurdur, ölkə prezidenti olub və sair. O, cinayət törədib və qanun qarşısında cavab verməlidir. 2012-ci ilədək baş verənləri unutmamışıq, cəmiyyətə münasibətin necə olduğunu, ölkə vətəndaşlarına münasibətin necə olduğunu yaxşı xatırlayırıq. Həbsxanalarda nələrin baş verdiyini, biznesə qarşı necə münasibətlər olduğunu, küçələrdə gənclərin necə öldürüldüyünü kimsə unutmayıb".