Yasamalda iki nəfər 3 kiloqram narkotiklə saxlanılıb
Paytaxtın Yasamal rayonu ərazisində narkotiklərin qanunsuz dövriyyəsində şübhəli şəxslər saxlanılıb. Bu barədə -a DİN-in mətbuat xidmətindən məlumat verilib. Bildirilib ki, Yasamal Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşları tərəfində
İftar vaxtı – 28 mart 2025: Ramazanın 28-ci günü
Sabah Ramazan ayının 28-ci günüdür. xəbər verir ki, sabah imsak vaxtı saat 05:04-də, iftar isə 19:15-dədir. İmsak duası:. "Allahummə vəffir həzzi fihi minən-nəvafil. Və əkrimni fihi bi-ihzaril-məsail. Və qərrib fih
Alatavanın deputatı: 'Hadisədən xəbərim var
Bakı şəhər Yasamal rayonu Alatava ərazisində "Melissa Group" adlı tikinti şirkəti sakinlərin razılığı olmadan, evdə yaşayış olduğu halda evin bir hissəsini dağıdıb. Nəticədə evin pəncərəsi dağılıb, mənzilə cidd
DB Azərbaycanda bu layihəyə 173,5 milyon ayırdı
Dünya Bankı bu gün Azərbaycan Bərpaolunan Enerjinin Miqyasının Genişləndirilməsi Layihəsini (AZURE) təsdiq edib. xəbər verir ki, bu layihə Azərbaycanın elektrik ötürücü şəbəkəsini gücləndirəcək, ölkəyə öz enerji qarışığın
yeni xeberler son xeberler azerbaycan xeberleri kriminal xeberler son xəbərlər bugün 2025 xeber.az bu gun ən son xeberler