Unibankdan sahibkarlara təklif: POS- terminal xidmətinə qoşul, smart kassa istifadəsindən faydalan
Unibankdan sahibkarlara təklif: POS- terminal xidmətinə qoşul, smart kassa istifadəsindən faydalanƏgər hələ də obyektinizdə POS-terminal yoxdursa, "Unibank"ınsərfəli POS-terminal xidmətindən faydalana bilərsiniz. Çünki "Unibank"daPOS-terminal xidmətinə qoşulmaq, biznes sahiblərinə eyni zamanda smart kassaistifadəsindən yararlanmaq imkanı verir. Bu xidmətə qoşulmaqla, büdcənizə dəxeyli qənaət edə bilərsiniz.
"Unibank"ın POS-terminal xidmətindən istifadə etməküçün 117 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya yaxud  bankın saytından ()  müraciət edə bilərsiniz.
"Unibank"ın POS- terminal xidməti biznes sahiblərinə hansı imkanlarıyaradır:
• Visa və Mastercard beynəlxalq ödəniş kartlarını qəbuletmək;
•  UCard iləhissəli satış imkanları;
•  POSterminal dövriyyəsinin 150%-dək həcmində komissiyasız onlayn biznes krediti (15dəqiqə ərzində);
•  Pulsuzİnternet-bankinq;
•  Bankınbütün digər korporativ xidmətlərindən istifadə imkanı.
Qeyd edək ki, mövcud qanunvericiliyə əsasən,POS-terminal quraşdırılması məcburi olan obyektlərdə POS-terminallarınquraşdırılmamasına və POS-terminallar quraşdırılmış obyektlərdə nağdsız ödənişlərinqəbulundan imtina edilməsinə görə təqvim ili ərzində belə hallara 1-ci dəfə yolverildikdə 1 000 manat, 2-ci dəfə yol verildikdə 3 000 manat, üç və daha çox dəfəyol verildikdə isə 6 000 manat maliyyə sanksiyaları tətbiq olunur.