Western Union beynəlxalq pul köçürmələri indi Yelo Bank-da
Western Union beynəlxalq pul köçürmələri indi Yelo Bank-daXaricdə yaşayan yaxınlarını sevindirmək üçün dahabir fürsət!
azxeber.com xəbər verir ki, artıq Yelo Bank müştəriləri Western Union beynəlxalq pulköçürməsistemindən istifadə edərək xaricəpul göndərə və qəbul edə bilərlər. 200ölkədə 500 mindən çox məntəqə ilə fəaliyyət göstərən Western Uniondünyanın ən geniş şəbəkəsinə malik köçürmə sistemidir. Prosesolduqca sadədir və maks. 5 dəqiqə çəkir. Pul köçürmələrinə görə tarif dərəcəsitəyinat ölkəsindən və məbləğdən asılı olaraq, köçürülən məbləğin 0,75%-dənbaşlayır.Qeyd edək ki, Western Union pul köçürmələri yalnız USD valyutasıilə həyata keçirilir. Western Union haqqında daha ətraflı:
Eyni zamanda xarici pul köçürmələri üçün YeloApp-dən də istifadə edə bilərsn. Tətbiqdə qarşı tərəfindən kart nömrəsi və yasadəcə mobil nömrəsi vasitəsilə saniyələr içərisində asanlıqla təhlükəsiz pulköçürmək mümkündür. Göndərilən vəsait dərhal qarşı tərəfinə hesabına oturur. Buvə daha çox funksionallıqlardan faydalanmaq üçün Yelo App yüklə:
Bank xidmətləri () haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin vəyaFacebook,Instagram,Whatsappvəyelo.azhesablarımızı ziyarət edin.