Xalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənir
Xalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənir2024-cü il sentyabrın 1-də Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinə keçiriləcək növbədənkənar seçkilərin təşviqat mərhələsi çərçivəsində Yeni Azərbaycan Partiyası (YAP) tərəfindən 38 saylı Gəncə birinci seçki dairəsi üzrə deputatlığa namizədliyi irəli sürülmüş Naqif Həmzəyevin Gəncə şəhərində seçiciləri ilə görüşü keçirilib.
Deputatlığa namizəd Naqif Həmzəyev çıxışında  partiyanın seçki platforması barədə məlumat verib. O, Yeni Azərbaycan Partiyasının ötən illər ərzində keçirilən prezident, parlament və bələdiyyə seçkilərində daim qalib gələn partiya kimi tarixə düşdüyünü deyib. N.Həmzəyev Ulu Öndər Heydər Əliyevin "YAP dünənin, bu günün, sabahın partiyasıdır" fikrinin partiyanın uğurlarını və hədəflərini özündə əks etdirdiyini, Heydər Əliyev yolunun ölkəmizə bundan sonra da mühüm nailiyyətlər qazandıracağını söyləyib.
Xalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənirXalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənirXalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənirXalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənirXalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənirXalq-iqtidar birliyi sarsılmaz təməllərə söykənir