İranın İslam İnqilabı Keşikçiləri Korpusunun (SEPAH) Hərbi Dəniz Qüvvələri Hörmüz boğazında keçirilən genişmiqyaslı təlimlər zamanı "Səyyad-3" zenit raketinin dəniz versiyasını sınaqdan keçiriblər. xəbər verir ki
Qubada kişi evinin həyətində ölü tapıldı
Qubada evin həyətindən kişi meyiti tapılıb. xəbər verir ki, hadisə Xaruşa kəndində baş verib. Kənd sakini 37 yaşlı Samir Ehtibar oğlu Babayevin meyiti yaşadığı evin həyətində aşkarlanıb. Onun hansı səbəblə öldüyü bilinmir
18 yaşlı oğlan motosikleti səkiyə çırpıb öldü
Bakıda motosiklet qəzası ölümə səbəb olub. xəbər verir ki, hadisə Suraxanı rayonunun Zığ qəsəbəsində qeydə alınıb. 18 yaşlı Məhəmməd Ovçuyev sükan arxasında olduğu motosikleti yolun kənarındakı səkiyə çırpıb. Qəza nəticəsind
19 yaşlı tələbə futbol oynayarkən vəfat etdi - FOTO
Gəncə şəhərində tələbə vəfat edib. xəbər verir ki, Quba rayon sakini, 2007-ci il təvəllüdlü T.Quliyev futbol oynayarkən qəfil halı pisləşib. Hadisə yerinə təcili tibbi yardım briqadası çağırılsa da, müayinə zamanı onun həyatın