AZAL Türkiyənin Bodrum və Dalaman kurortlarına uçuşlara başlayır
AZAL Türkiyənin Bodrum və Dalaman kurortlarına uçuşlara başlayırAZAL Türkiyənin Bodrum və Dalaman kurortlarına uçuşlara başlayır
İyunun 25-dən etibarən AZAL Bakıdan Türkiyənin Bodrum və Dalaman kurort şəhərlərinə xüsusi uçuşlar həyata keçirməyə başlayacaq.
"Azərbaycan Hava Yolları" QSC-nin mətbuat xidmətindən Oxu.Az-a verilən məlumata əsasən, Bakı-Bodrum-Bakı istiqaməti üzrə uçuşlar hər gün, Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportundan Dalaman şəhərinə uçuşlar isə həftədə üç dəfə - bazar ertəsi, çərşənbə və cümə günləri həyata keçiriləcək.
Qeyd edilib ki, aviadaşıyıcı digər kurort şəhəri - Antalyaya da uçuşlar həyata keçirir.
Türkiyənin bütün istiqamətləri üzrə aviabiletlərin satışı aviaşirkətin www.azal.az rəsmi saytında, habelə aviaşirkətin akkreditə olunmuş agentliklərində həyata keçirilir.
- Türkiyə ərazisinə giriş hüququna malik olmalıdılar. Pandemiya dövründə Türkiyə ərazisinə giriş qaydaları ilə aviaşirkətin saytına keçid linkindən tanış ola bilərsiniz.
- Azərbaycan ərazisinə giriş hüququnun olub-olmadığını yoxlamalıdırlar. Azərbaycan ərazisinə giriş icazəsi olan şəxslərin siyahısı ilə keçiddən istifadə etməklə tanış ola bilərsiniz.