Pensiya və müavinətlərlə bağlı mühüm məlumat
Son altı ildə 900 minədək pensiya, müavinət və təqaüd proaktiv qaydada təyin edilib. Bu barədə Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi məlumat yayıb. Qeyd olunub ki, 2019-cu ilin əvvəlindən bu ilin martın 1-dək həmi
Azərbaycana gələn turistlərin sayı azaldı - SƏBƏB
"Bu ilin iki ayında Azərbaycana gələn turistlərin sayı əvvəlki ilin eyni dövrü ilə müqayisədə 0.7 faiz azalaraq 338 min 600 nəfər olub". Musavat.coma istinadən bildirir ki, bu barədə iqtisadçı alim, millət vəkil
Maliyyə Nazirliyində yeni təyinat olub
Maliyyə Nazirliyinin Müasir texnologiyalar və innovasiyalar şöbəsinə müdir təyin edilib. xəbər verir ki, bu vəzifə Nurlan Soltanova həvalə olunub. O, indiyə qədər həmin şöbənin müdir müavini olub
Novruz səyahətində 'Nar' rouminqi ilə sevdiklərinə yaxın ol
"Nar" Novruz bayramında xaricə səyahət planlaşdıranlar üçün sərfəlirouminq paketləri təklif edir. xəbər verir ki, ölkə xaricində olarkən sevdiklərinizlə rahatünsiyyətdə qalmaq və internetdən sərfəli istifadə etmə
Bank Respublika əsgərlərə Novruz sevinci yaşatdı
Xalqımızın milli bayramı olan Novruz bayramı ərəfəsində "BankRespublika"nın əməkdaşları işğaldan azad olunmuş torpaqlarımızda, dağlıq ərazidəyerləşən hərbi hissələrə səfər edərək Rəşadətli Ordumuzun əsgərlərin
Park Yasamal'da yeni mənzillər əlverişli şərtlərlə təklif olunur - 'Kristal Abşeron
Yasamalda tamtəmirli mənzil axtarırsınız? Üstəlik, faizsiz və komissiyasız?. "KristalAbşeron" sizə Bakı şəhərinin əlverişli nöqtələrindən birində, Yasamalrayonunda yerləşən "Park Yasamal"da faizsiz, komissiyasız
BAMF BMT-də Qarabağdan deportasiya olunan uşaqlardan danışdı- FOTOLAR
Martın 27-də BMT-nin Cenevrə ofisində İnsan Hüquqları şurasının 58-ci Sessiyası çərçivəsində Beynəlxalq Avrasiya Mətbuat Fondunun təşkilatçılığı və Azərbaycan Respublikası Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Agentliyini
ŞAD XƏBƏR! Bu tarixdən müavinət və təqaüdlər artacaq
Müavinət və təqaüdlərin artırılması ilə bağlı təkliflərin hazırlanması üçün Prezident İlham Əliyev tərəfindən Nazirlər Kabinetinə verilən müddət bu gün başa çatır. -un xəbərinə görə, iqtisadçı-alim, Milli Məclisin üzvü Vüqa