Bank Respublika "Məktəbə qayıdış" kredit kampaniyasına start verir
Müştərilərini hər zamanmaraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, yeni tədris ili öncəsi "Məktəbə qayıdış" adlı sərfəli nağd kredit kampaniyasına startverir!
azxeber.com xəbər verir ki, sentyabr ayının30-dək "Bank Respublika"ya müraciət edən istənilən peşə sahibləri nağd istehlak kreditlərini illik min. 10%-lə və 0% komissiya ilə götürmək imkanı əldə edəcəklər.
Hər kəsi sevindirəcəkkampaniya çərçivəsində müştərilər nağd krediti "Bank Respublika"da sərfəli şərtlərlərəsmiləşdirə biləcək:
Maksimal məbləğ– 50.000 AZN;
Müddət – 60 ayadək;
Güzəşt müddəti– 3 ayadək;
Zamin – tələb olunmur.
"Bank Respublika"da kreditsifarişinin daha bir üstünlüyü ondan ibarətdir ki, krediti sifariş edən müştərilərəkredit məbləği karta köçürüləcək və kart birbaşa qeyd edilən ünvanaçatdırılacaq.
Kampaniyadanfaydalanmaq istəyən istənilən peşə sahibləri krediti bankın filiallarına və yabankın rəsmi saytında onlayn müraciət edərək asanlıqla sifarişedə bilərlər.
Dahaətraflı məlumatı bankın rəsmi web saytında,facebook, instagram, linkedin səhifələrindəvə ya Bankın Çağrı Mərkəzinə 144nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.