Biznesində Maestro olanlara hədiyyələr təqdim edildi
Biznesində Maestro olanlara hədiyyələr təqdim edildiXəbərverdiyimiz kimi Birbank Biznes biznes sahibləri üçün əsas bank əməliyyatları və məhsullarını özündə birləşdirən,tamamilə yeni və daha qənaətcil məhsul təqdim edib.
azxeber.com xəbər verir ki, ölkənin banksektorunda ilk olan bu məhsul vasitəsilə müştərilər biznes ehtiyaclarına uyğun əməliyyatları və xidmətləri istənilən həcmdə və sayda seçərək tarif paketlərini özləri yarada bilirlər.
30 iyul-5sentyabr tarixlərində həyata keçirilən kampaniya çərçivəsində Maestro tarifinəqoşulan hər 25-ci sahibkar Premium kart, ən yüksək dövriyyə alan 3 sahibkar isəqızıl qazanmaq şansı əldə edirdi. Qeyd edək ki, şərtlərə əsasən müştəri tarifəqoşulduqdan sonra Maestro ilə minimum 2 fərqli əməliyyat dövriyyəsi almalı vəpaketə ödəniləcək ümumi məbləğ ən azı 500 AZN olmalı idi.
Ötən günBirbank Biznes komandasının biznes sahibləri ilə görüşündə kampaniyanın qalibləridə iştirak etdilər və onlara hədiyyələr təqdim edildi. Görüşdə cari il ərzindəBirbank Biznes mobil tətbiqinə gətirilən yeniliklər haqqında danışıldı, eynizamanda növbəti ildə sahibkarlara yaradılacaq imkanlar, yeni layihələr barədə məlumatverildi. Tədbirdə biznes sahibləri öz sual və təkliflərini də səsləndirdilər.
Sahibkarlaravaxta və xərclərə qənaət etmək imkanı verən "Maestro" tarifi haqqında ətraflıməlumat və sifariş üçünsaytındahesabınıza daxil olmağınız və "Tariflər" bölməsində "Maestro" tarifi bölməsinəkeçid etməyiniz və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng etməyiniz kifayətdir.