Kapital Bank beynəlxalq maliyyə institutları ilə əlaqələrini genişləndirir
Kapital Bank beynəlxalq maliyyə institutları ilə əlaqələrini genişləndirirÖlkənin birincibankı Kapital Bank beynəlxalq maliyyə institutları ilə əlaqələrin inkişafetdirilməsi və müştəri köçürmələrinin sürətli icrası istiqamətində növbətiuğurlu addım atıb.
azxeber.com xəbər verir ki, Kapital Bank ABŞ-nin ən iri və nüfuzlu banklarından biri olan Bank of New York Mellon-da müxbir hesabı açaraq beynəlxalq maliyyəəməliyyatlarını daha da gücləndirib.
Bank of New York Mellon 1784-cüildə təsis olunub və  ABŞ-nin ən qədimmaliyyə qurumlarından biri hesab olunur. Bank dünyanın bir çox ölkəsindəfəaliyyət göstərən nümayəndəlikləri ilə qlobal maliyyə bazarlarında yüksəketimad və mövqeyə sahibdir.
150 illik yubileyini qeyd edənKapital Bank bu kimi təşəbbüsləri ilə Azərbaycanın bank sektorunun əsassütunlarından biri olaraq maliyyə bazarında mövqeyini daha da gücləndirir.Xidmət keyfiyyətinin artırılmasına və bankın nüfuzunun gücləndirilməsinəyönələn bu kimi addımlar bankın bir çox sahədə strateji rolunun göstəricisidir.
Ölkənin birincibankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filialşəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankınməhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 SorğuMərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciətedə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişiüçün — .