Kenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTO
Kenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTO
Məşhur türkiyəli aktyor Kenan İmirzalıoğlu sosial mediada gündəmə gələn həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldatdığı iddialarına dair ilk dəfə açıqlama verib.
Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal cütlüyü Nişantaşıda görüntülənib və aktyor xəyanət xəbərlərinə aydınlıq gətirib.
"Bir dəli quyuya daş atır, biz o quyuya enməyəcəyik, dostlar! Naməlum bir şəxs tərəfindən sosial şəbəkələrdə ortaya atılan yalana biz əhəmiyyət vermədik, siz də vecinizə almamalısınız!" - deyə aktyor xəyanəti təkzib edib.
Qeyd edək ki, keçən həftələrdə sosial şəbəkə istifadəçilərindən biri Kenanın Sinemi aldatdığını iddia edib.
"Selena aldadıldı", - deyə o, Sinem Kobalın illər əvvəl rol aldığı "Selena" serialındakı obrazına istinad edərək iddiasını dilə gətirib. Onun bu paylaşımından sonra bütün diqqətlər məşhur cütlüyə yönəlib.
Kenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOKenan İmirzalıoğlu ilk dəfə xəyanət xəbərlərindən danışdı: Həyat yoldaşı Sinem Kobalı aldadıb? - FOTOMənbə: Haber Global / oxu.az