Xalq artisti Miri Yusif möhtəşəm konsert proqramı ilə tamaşaçıların qarşısına çıxmağa hazırlaşır.   xəbər verir ki, sənətçi bu barədə son konsertində açıqlama verib. O bildirib ki, yay mövsümündə paytaxt sakinləri və şəhərimizi
Məşhur türkiyəli aktyor Selçuk Yöntem, Farah Zeynep Abdullahın baş rolda çəkildiyi "Bihter" filmi haqqında fikirlərini bölüşüb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Yöntem filmi bəyənmədiyini bildirib. "Düzün
Üç dəfə nişanlı olmuşam
Aktrisa Pərvin Abıyeva şəxsi həyatı ilə bağlı etiraf edib. xəbər verir ki, sənətçi "Rəngarəng" verilişində 3 dəfə nişanlı olduğunu deyib. O bildirib ki, ailə qurmaq üçün etdiyi bu 3 cəhdin hamısı uğursuz alınıb
"Kızıcık Şerbeti"nin aktrisası BMT elçisi seçildi
Aktrisa Özge Özacar mühüm sosial məsuliyyət missiyasını üzərinə götürüb. xəbər verir ki, tanınmış sənətçi Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İnkişaf Proqramı (UNDP) çərçivəsində həyata keçirilən "Finansla Gələcək"
Ağadadaş Ağayev sənət adamlarına səsləndi
"Musiqini hər kəs öz zövqünə görə təqdim edir. O da boşluğa gətirib çıxarır. Bunu isə sənətkarlar doldura bilməz. Yaxşı sənətkarlar da kənara çəkilir. Bu da getdikcə böyüyür. Bir yerdə ki, musiqimin bütün çalarları darmadağı
Rüya gibi' final qərarı aldı
"Rüya Gibi" serialı ilə bağlı qərar verilib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, serialın final qərarı aldığı açıqlanıb. Buna səbəb əvvəlcə çərşənbə axşamı günləri yayımlanan, daha sonra bazar gününə keçirilə
Ətrafımızdakı səmimiyyətsiz, iki üzlü insanlar...' - Aparıcı dilə gəldi
Aparıcı Zümrüd Bədəlova paylaşımı ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, o, ətrafındakı insanlarda gördüyü səmimiyyətsiz hərəkətləri qınayıb. "Müəyyən bir yaşa çatanda ətrafımızdakı insanlar azalır. Nə qədər min sifətli insanla