Türkiyənin "Fənərbağça" komandasının azarkeşləri UEFA Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunundan əvvəl İngiltərənin "Nottinqem Forest" klubunun tərəfdarlarını psixoloji təzyiq altında saxlamağ
"Qarabağ"-"Nyukasl" oyununun biletləri satışda
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində Bakıda "Qarabağ" və İngiltərənin "Nyukasl" komandaları arasında keçiriləcək ilk oyuna biletlərin qiyməti açıqlanıb. xəbər verir ki, bu gün saat 12:00-d
"Qarabağ" azarkeşlərini arenaya buraxmayan "Neftçi" cərimələndi
Əvəzedicilər Liqasının XV turunda "Qarabağ" azarkeşlərini arenaya buraxmayan "Neftçi" klubu cərimələnib. xəbər verir ki, bu barədə AFFA İntizam Komitəsi qərar qəbul edib. "Ağ-qaralar"ın bu davranış
"Qarabağ" üçün tarixi MATÇ
"Qarabağ" UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində tarixi sınağa çıxır. milliaz-a istinadən xəbər verir ki, Azərbaycan çempionu ilk dəfə vəsiqə qazandığı bu raundda bu gün doğma azarkeşləri önündə İngiltər
Qurban Qurbanovdan GÖZLƏNİLMƏZ QƏRAR
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsi çərçivəsində keçiriləcək "Nyukasl Yunayted"- "Qarabağ" qarşılaşmasından öncə təşkil olunacaq mətbuat konfransı və media nümayəndələri üçün açıq məşqi Bakıd
"Qarabağ"ın oyunu təxirə salına bilər
Bu gün Misli Premyer Liqasının 19-cu turunda keçiriləcək "Şamaxı" – "Qarabağ" oyunundan öncə çətin vəziyyət yaranıb. "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, qarşılaşmanın keçiriləcəyi Şamax
Tahir Gözəl "Neftçi"yə təşəkkür etdi
"Qarabağ" klubunun prezidenti Tahir Gözəl UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsi ərəfəsində nümayiş etdirdiyi konstruktiv mövqeyə görə "Neftçi" rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirib. xəbər veri
Premyer Liqa:  "Qarabağ" "Şamaxı"ya qarşı
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında XIX tura yekun vurulacaq. xəbər verir ki, son oyun günündə daha iki matç keçiriləcək. Əvvəlcə "Şamaxı" "Qarabağ"ı qəbul edəcək. Şamaxı şəhər stadionunda təşkil olunaca
"Qarabağ"ın oyunu təxirə salındı
Misli Premyer Liqasının XXI turunda üz-üzə gələcək "Neftçi" və "Qarabağ" komandalarının fevralın 21-nə nəzərdə tutulan oyunu təxirə salınıb.  xəbər verir ki, bu barədə Peşəkar Futbol Liqası məlumat yayıb