Azərbaycan neftinin qiyməti 73 dollardan aşağı enib
Dünya bazarlarında "Azeri Light" (CIF) markalı Azərbaycan nefti cüzi ucuzlaşıb. "APA-Economics" xəbər verir ki, Azərbaycan neftinin 1 barelə olan qiyməti 0,52 ABŞ dolları və ya 0,71% azalaraq 72,9 AB
Qızılın qiyməti ucuzlaşdı
Nyu-Yorkun COMEX əmtəə birjasında qızılın bir troya unsiyası üzrə aprel fyuçerslərinin qiyməti 0,06% azalaraq 2 919,2 ABŞ dollarına bərabər olub. COMEX-də gümüşün bir unsiyası üzrə may fyuçerslərinin qiyməti isə 0,33% artara
Novruz səyahətində 'Nar' rouminqi ilə sevdiklərinə yaxın ol
"Nar" Novruz bayramında xaricə səyahət planlaşdıranlar üçün sərfəlirouminq paketləri təklif edir. xəbər verir ki, ölkə xaricində olarkən sevdiklərinizlə rahatünsiyyətdə qalmaq və internetdən sərfəli istifadə etmə
Azərbaycanın Avropa İttifaqı ölkələri ilə ticarət dövriyyəsi 40 % artıb
Bu ilin yanvar-fevral aylarında Azərbaycanın Avropa İttifaqı (Aİ) ölkələri ilə ticarət dövriyyəsinin dəyəri 4 milyard 43,9 milyon ABŞ dolları təşkil edib. Dövlət Gömrük Komitəsinə istinadən xəbər verir ki, bu, ötən ilin eyn
"Kontakt" artıq Naxçıvanda - Açılışa özəl 60%-dək endirim
Gözlənən gün gəldi: sevindirən şəbəkə "Kontakt" artıq Naxçıvan əhalisinə elə öz yurdlarında xidmətə başlayıb. Belə ki, şəbəkə ilin əvvəlindən elan etdiyi Naxçıvanda ilk mağazasının qapılarını nəhayət ki, müştərilərini
Bayram günlərində mənzil arzunuzu faizsiz kreditlə reallaşdırın – "Kristal Abşeron"
"Kristal Abşeron"un satış ofisləri bayram günlərində xidmətinizdədir və sizə faizsiz, daxili kreditlə tam təmirli, çıxarışlı mənzillər təqdim edir!. "Kristal Abşeron" müştərilərinə tam təmirli və çıxarışl
Azərbaycanda şəkər və qənd istehsalı 18 %-ə yaxın artıb
Bu ilin yanvar-fevral aylarında Azərbaycanda 33,1 min ton şəkər və qənd istehsal edilib. Dövlət Statistika Komitəsinə istinadən xəbər verir ki, bu, 2024-cü ilin eyni dövrü ilə müqayisədə 17,8 % çoxdur. Son 1 ildə ölkədə şəkərl