Prezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLAR
Prezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARXəbər verdiyimiz kimi, ötən gün Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğanın adından mərasim iştirakçılarının şərəfinə şam yeməyi verilib.
KONKRET.az xəbər verir ki, Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və xanımı Mehriban Əliyevanın da iştirak etdiyi tədbirdə maraqlı fotolar lentə alınıb.
Prezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLARPrezidentlə xanımının Türkiyə səfərindən - YENİ FOTOLAR