"Qarabağ" və "Neftçi"nin start heyətləri açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan Premyer Liqasının III turunda üz-üzə gələcək "Qarabağ" və "Neftçi" komandalarının start heyətləri açıqlanıb.
"Qarabağ": 12. Emil Balayev 5. Maksim Medvedev (k) 2. Qara Qarayev 55. Bədavi Hüseynov 11. Mahir Emreli 19. Filip Ozobiç 7. Kvabena Ovusu 81. Kevin Medina 6. Patrik Andrade 18. İsmayıl İbrahimli 44. Elvin Cəfərquliyev
Ehtiyat oyunçular: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev 30. Abbas Hüseynov 8. Uroş Matiç 77. Donald Qerye 27. Toral Bayramov 22. Musa Qurbanlı 21. Rauf Hüseynli 29. Zamiq Əliyev
"Neftçi": 30. Aqil Məmmədov 7. Namiq Ələsgərov 8. Emin Mahmudov (k) 2. Cabir Əmirli 3. Mamadu Mbodj 36. Mamadu Kane 6. Voyislav Stankoviç 10. Saman Nərimancahan 13. Prins İbara 24. Yusuf Laval 26. Ömər Buludov.
Ehtiyat oyunçular: 12. Kamran İbrahimov 22. Mirabdulla Abbasov 19. Fəhmin Muradbəyli 91. Tallison Diaz 29. Sabir Buqrin 20. Mert Çelik 4. Rener Alves 80. İsmayıl Zülfüqarlı 27. Fərid Yusifli 40. Vüqar Həsənov 45. Əli Mürsəlov 37. Vüsal Əsgərov
Baş məşqçi: Füzuli Məmmədov
Qeyd edək ki, bu gün "Azərsun Arena"da keçiriləcək qarşılaşma saat 20:15-də başlayacaq.