İngiltərənin "Nyukasl" klubunun azarkeşləri Azərbaycan xalqına təşəkkür ediblər. xəbər verir ki, bununla əlaqədar "Nyukasl"ın azarkeş qrupunun X sosial şəbəkə hesabında paylaşım mövcuddur. Paylaşım UEF
Heç bir komanda "Nyukasl"a qarşı oynamaq istəmir
Böyük tərcübə əldə edə biləcəyimiz bir oyundur. Pley-offda oynamaq Azərbaycan futbolu tarixi üçün ilkdir. "Nyukasl" çox güclü bir klubdur. Onlar dünyanın ən güclü liqasında çıxış edirlər. xəbər verir ki, bunu "Qarabağ"ı
Qurban Qurbanovdan ağır məğlubiyyətlə bağlı ilk açıqlama
"Nyukasl"ın gücünü bilirdik. Bu gün bizdə demək olar düşündüyümüz heç nə alınmadı. Hər bir halda Çempionlar Liqasının çəkisi budur. Bu komandaların hamısı bu səviyyədədirlər. Futbolçularımına təşəkkür edirəm, b
AFFA rəsmisi "Qalatasaray" – "Yuventus" oyununda
AFFA-nın baş katibinin müavini Elçin Məmmədov UEFA tərəfindən təyinat alıb. quruma istinadən xəbər verir ki, o, UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində keçiriləcək "Qalatasaray" (Türkiyə) – "Yuventus"
"Neftçi" 3 futbolçu transfer etdi
"Neftçi"nin əvəzedici komandasına 3 futbolçu transfer olunub. KONKRET.azxəbər verir ki, bu barədə məlumatı klubun mətbuat xidməti yayıb. Qvineya əsilli belçikalı Mamadi Diavara, həmçinin nigeriyalılar – Fridom Danjum
Elvin Cəfərquliyev Çempionlar Liqasının tarixinə düşdü
Qarabağ"ın müdafiəçisi Elvin Cəfərquliyev UEFA Çempionlar Liqasının tarixinə düşüb. KONKRET.azxəbər verir ki, təcrübəli müdafiəçi UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində qol vuran ilk azərbaycanlı futbolçu kim