Azərbaycanın avtomobil yollarında vəziyyət açıqlanıb. Bu barədə -a Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən bildirilib. Məlumata görə, martın 31-də bəzi yerlərdə yağıntılı və dumanlı hava şəraiti ilə əlaqədar olaraq avtomobi
Bakıdakı uşaq sığınacağında virus yayılıb - Vəziyyətləri orta ağırdır
"Azərbaycan Uşaqları" İctimai Birliyinin sığınacağında səkkiz uşaq rotavirusa yoluxub. Bunu -a açıqlamasında "Azərbaycan Uşaqları" İctimai Birliyinin sədri Kəmalə Ağazadə deyib. O qeyd edib ki, iki uşa
Neft ucuzlaşır
Londonun "ICE Futures" birjasında "Brent" markalı neftin may fyuçerslərinin qiyməti saat 09:14-ə olan məlumata görə, bir barel üçün 73,4 ABŞ dolları təşkil edir ki, bu da əvvəlki hərracların bağlanış qiymətin
Ötən ay zəhərlənmədən 5 nəfər öüb
Mart ayı ərzində Kliniki Tibbi Mərkəzin Toksikologiya şöbəsinə zəhərlənmə səbəbi ilə 104 nəfər qəbul edilib. . Mərkəzdən -a verilən məlumata görə, 48 nəfər dərmandan, 23 nəfər sirkə turşusundan, 4-ü spirtli içkidən, 2-s
Bakıda 213 'kirayə mənzil' satışa çıxarılıb
İpoteka və Kredit Zəmanət Fondu (Fond) satmaq öhdəliyi ilə kirayə mexanizmi çərçivəsində Bakı şəhəri, Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsində yerləşən yaşayış kompleksində 213 yeni, tam təmirli mənzili vətəndaşlara təqdi
Azərbaycandan Türkiyəyə bir pis, bir yaxşı XƏBƏR
Bu ilin yanvar-fevral aylarında Azərbaycan Türkiyədən 2,861 milyon ABŞ dolları dəyərində meyvə və tərəvəz məhsulları idxal edib. report-a istinadən xəbər verir ki, bu, 2024-cü ilin eyni dövrü ilə müqayisədə 25,4 % azdır
son xeberler azerbaycan xeberleri yeni xeberler cebheden xeberler son xeberler azerbaycan cebheden xeber xeberler bu qun