Yusuf Güney: 'Astral səyahətdə illər öncə gördüklərimi NASA indi aşkarlayır
ABŞ-ın kosmos proqramı araşdırmalarından məsul olan NASA-ya istinadları, astral səyahət və yadplanetlilərlə bağlı açıqlamaları ilə diqqət çəkən müğənni Yusuf Güney gənclik festivalı çərçivəsində konsert verib.
azxeber.com Türkiyə mətbuatna əsasən xəbər verir ki, on minlərlə insanın izlədiyi konsertdən əvvəl açıqlamalar verən Güney gündəmə gələn xəbərlərdən də danışıb.
NASA-nın paylaşdığı və qısa müddətdə sosial mediada trend mövzusu halına gələn yadplanetlilərin görüntüləri ilə bağlı danışan Güney, "Onların yerə gələcəklərini söylədim. Yavaş-yavaş onların varlığına inanacağıq. 2024 və 2025-ci illərdə çox qəribə şeylər yaşayacağıq. Yadplanetlilər haqqında çox qəribə şeylərə şahid olacağıq. Məncə, hadisələr baş verəndə yenə danışaq. Məsələn, mən iki il əvvəl Ayda su olduğunu demişdim, amma NASA bunu indi elan etdi. Bildiyiniz kimi, Marsda yamyaşıl göl var və NASA bunu yeni bilib. Ayın qaranlıq tərəfində hərbi baza var. Bunu kosmosdakı varlıqların etdiyini söylədim, NASA indi bunu aşkarladı. Görürsünüz ki, NASA məndən sonra bir çox məlumatı əldə edir. Çünki mən o dünyaya astral səyahət edirəm. Bir müddət dünyada yox idim, çünki astral səyahəttə idim" deyə açıqlama verib.